آخرین اخبار : 

تلاش ستاد دیه برای رهایی زندانیان

همزمان با ماه مبارک رمضان؛

 

21 میلیارد ریال در جشن گلریزان ستاد دیه برای رهایی زندانیان جمع شد

تهران -ایرنا – ستاد دیه کشور از کمک 21 میلیارد و 200 میلیون ریالی خیرین کشور برای آزادی محکومان جرائم غیر عمد در جشن گلریزان خبرداد.

21 میلیارد ریال در جشن گلریزان ستاد دیه برای رهایی زندانیان جمع شد

به گزارش روز چهارشنبه ایرنا از ستاددیه کشور، بخشی از این کمک های خیرین در شب برگزاری جشن اخیر گلریزان این ستاد جمع آوری شد که خیرین در این جشن، 12 میلیارد و 340 میلیون ریال برای آزادی زندانیان جرائم غیر عمد کمک کردند و بقیه کمک ها هم به مدعوین غایب این جشن مربوط می شود.

بر اساس این گزارش ، مدعوین غایب بیست ونهمین جشن گلریزان ستاد دیه کشور تا امروز -چهارشنبه – با اعزام نماینده خود و یا ارسال فیش بانکی، کمک‌های نقدی مربوط به جشن یاد شده را به ستاد اعلام کردند که با این کمک هان، جمع مبالغ اهدایی جشن گلریزان ستاد دیه به 21 میلیارد و 200 میلیون ریال رسید.

به گزارش ستاد دیه کشور ، امسال در ماه مبارک رمضان ، سه میلیارد ریال از سوی مقام معظم رهبری، 2 میلیارد و 500 میلیون ریال از جانب رئیس جمهوری و روسای قوای قضائیه و مقننه هر کدام 500 میلیون ریال به منظور استخلاص محکومان تحت حمایت ستاددیه به حساب این نهاد حمایتی واریز شد.

یکی از شیوه‌های کمک رسانی در مراسم امسال واریز مبالغ اهدایی نیکوکاران از طریق سامانه آسان پرداخت تلفن همراه بود که از این طریق 21 هزار خیّر با کمک 2 میلیارد و 331 میلیون ریالی خود دستگیر این نهاد مردمی در راستای آزادسازی مددجویان واجد شرایط بودند.

جشن گلریزان اخیر ستاد دیه کشور شامگاه یکشنبه گذشته با حضور جمعی از مسئولان و خیرین شهر تهران در تالار آبگینه برگزار شد.

اجتمام**1996**1776

انتهای پیام /*

دیدگاهتان را بنویسید