0 12 min 6 سال

pizap.com14826119398351

جلسه غیر رسمی هیئت مدیره مجتمع اداری مسکونی ساختمان همایون در روز سه شنبه سی ام آذرماه با حضور بازرسین آقایان بهنام و خسروی پور و جناب آقای فرازمند مدیر و مدیرعامل برگزار شد آقای بهنام گزارش اقدامات و فعالیت های صورت پذیرفته را جویا شدند و آقای فرازمند به تشریح کارها پرداختند .

ایشان قبل از تشریح کارهای جدید به مرور کارهای قبلی پرداخته و بیان داشتند اقدامات بهسازی و کاشت درختان و تعویض خاک باغچه بطور کامل صورت پذیرفت .سرویس کامل سیم کشی و برق و روشنایی پارکینگ انجام گرفت و روشویی و نصب و ساخت آن پایان یافت .تابلو اعلانات مرمت و نصب گردید .درب بازکن و جک پارکینگ با پیگیری مستمر تعویض و سرویس و تنظیم شد که در گزارشات قبلی شرح آنها را جهت اطلاع ساکنان و مالکان محترم مجتمع اطلاع رسانی نمودم .

اقدامات موخر و جدید

۱-دستگاه پوز:نظر به اشکالاتی که برای دستگاه کارت خوان بانک سینا ایجاد شد با پیگیری و تماس های مکرر دستگاه کارت خوان نو و سرویس و بروز آوری شده از شرکت مربوطه تقاضا و نصب گردید که در حال فعالیت است .

۲-تعویض و تعمیر پمپ و دستگاه ها ی مربوط به موتور خانه:

با سرد شدن هوا و هواگیری شوفاژ ها متاسفانه با شکایت واحدهای طبقات فوقانی هواگیری سودمند واقع نشد که در چند مرحله کارشناسی و بازدید فنی عیب اصلی عیان شد .فلذا بنده و استاد کار و شاگرد نامبرده مجبور به بازسازی موتور خانه شدیم .از کار افتادن پمپ و استهلاک قطعات و شیر های مربوطه بردن برخی قطعات به تراشکاری و سیم پیچی مجدد مواردی که سوخته شده بود وتعویض کامل برخی از قطعات با تلاش و فعالیت سه نفره که سه روز طول کشید و هر روز تا ساعاتی از شب در محیط تنگ و نا جور موتور خانه کا ر کردیم و در نهایت بطور کامل آب گرم با فشار قوی در شوفاژ ها جاری شد و با چند نوبت سر کشی و آزمایش رضایت کامل واحد هایی که مشکل داشتند به عمل آمد  و از همه مهم تر مشکل فشارآب گرم حمام های واحد های مشکل دار با قوی شدن فشار آب نیز حل شد . در مجموع هزینه قطعات و تعمیرات و دسمزد تعمیر کار ۲۲۰۰۰۰۰۰ریال شد که فاکتور های خرید و دستمزد پرداختی  و آدرس و تلفن تعمیر کار و مغازه ها را تقدیم بازرسین محترم نموده ام که کنترل فرمودید .

عدم اخذ مبلغ هزینه از ساکنین:

خوشبختانه هزینه از محل شارژ دریافتی پرداخت شد و مبلغی بابت نوسازی موتور خانه  از  از کسی اخذ نشده است .و صرفا با شارژ پرداختی تمام اقدامات صورت پذیرفته است .

سرویس کار آقای محمود میری  تاسیسات سبلان و با نظارت و همکاری و هماهنگی  صورت پذیرفت .

سپس آقایان بازرسین به کنترل مدارک هزینه و برسی قطعات اسقاطی تعویض شده پرداخته و مراتب اقدامات آفای فرازمند بسیار خوب و با صرفه جویی و دلسوزی  اعلام و به نمایندگی از ساکنین مراتب تقدیر و تشکر از ایشان به عمل آمد .

 

دیدگاهتان را بنویسید