آخرین اخبار : 

شامگاه خونین پسر نوجوان

شامگاه خونین در غرب پایتخت

حوادث>داخلی -روزنامه ایران نوشت:

پسر نوجوان که در جریان هجوم شبانه 6 ناشناس مجروح شده بود، پس از 14 روز جدال با مرگ، روی تخت بیمارستان جان باخت.
شامگاه چهارشنبه -4 اسفند – مأموران کلانتری 150 تهرانسر از یک درگیری باخبر شده و پس از حضور در محل حادثه دریافتند 6 مهاجم ناشناس، پسر 17 ساله‌ای به نام میلاد را با قمه مجروح کرده و گریخته‌اند. پیکر پسر مجروح بلافاصله به بیمارستان انتقال یافت و سپس با دستور «آذرتاش» – بازپرس شعبه پنجم دادسرای اطفال – تحقیق برای شناسایی و دستگیری متهمان فراری در دستور کار پلیس قرار گرفت. از سوی دیگر چند روز بعد – 17 اسفند – میلاد در بیمارستان جان باخت. بدین ترتیب پرونده قتل برای تحقیقات بیشتر در اختیار کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی تهران قرار گرفت. مأموران نیزیکی از متهمان به نام محمد – 18 ساله – را در همدان شناسایی و دستگیر کردند. اما وی در بازجویی‌ها منکر قتل شد.

پدر میلاد نیز به خبرنگار ما گفت: «میلاد تنها پسرم بود و از روزی که این حادثه رخ داد، زبان همسرم بند آمده و دختر 7 ساله‌ام نیز بشدت افسرده شده است. پسرم یک هفته قبل از حادثه با کاروان راهیان نور به مناطق جنگی رفته و به تازگی برگشته بود. شب حادثه هم سرکار بودم و همسرم نیز در خانه نبود. میلاد هم برای خواندن نماز به مسجد رفته بود اما وقتی از آنجا خارج شد 6 سرنشین با موتوسیکلت و خودروی پژو او را محاصره کرده و به جانش افتادند.

چند نفر که شاهد درگیری بودند قصد مداخله داشتند اما با تهدید مهاجمان شرور روبه‌رو شده و حتی یکی از آنها نیز زخمی شد. جنایتکاران بعد از این‌که پسرم را با قمه و شمشیر زدند متواری شدند. حال آن‌که نمی‌دانیم علت این جنایت چه بوده و پسرم به چه گناهی کشته شده است.

دیدگاهتان را بنویسید